NOVÁ VELKÁ SOUTĚŽ
O PADESÁT HODNOTNÝCH CEN

Návrh od paní výtvarnice

Máte možnost podílet se na přípravě filmu - pohádky a dokonce se můžete objevit v jeho závěrečných titulcích. Zahrajte si na režiséra, kostýmního výtvarníka a vymyslete pro pohádkové postavy - FILIPA A HANIČKU šaty, boty, klobouky, jak vypadají ve vaší představě… prostě fantazii se meze nekladou.

Filip je vyhlášený smolař, největší nešika pod sluncem. Nic se mu nedaří, všechno mu padá z rukou, rozbíjí a ničí vše, čeho se chopí; nazývají ho mamlasem, trdlem a nemehlem. Hanička, s dlouhými copánky, které se v slunci třpytí jako zlato, ho miluje. Filipa může jejich velká láska zachránit, ale jedině tehdy, když oba dokáží překonat mnoho překážek. Jedině tehdy Filipa smůla nadobro opustí a bude si moct Haničku vzít.

SOUTĚŽNÍ ÚKOL
Navrhněte, jak Filip a Hanička vypadají !

Nakreslete je, namalujte nebo přímo zhotovte. Můžete využít jakýkoliv materiál, šít i lepit. Zapojte svou fantazii!

PRAVIDLA SOUTĚŽĚ:
Své práce spolu posílejte nejpozději do 31. 5. 2006 na adresu společnosti: W.I.P. s.r.o., Na Petřinách 2, 162 00 Praha 6 nebo nám je pošlete e-mailem: stastnysmolar@seznam.cz. Zásilku označte viditelně heslem SMOLAŘ. Nezapomeňte uvést své jméno a věk, adresu, telefon, případně e-mail. Porota složená z hlavních tvůrců filmu vyhodnotí 50 nejlepších návrhů. Seznam výherců najdete od 15. 6. 2006 na internetové adrese http://www.stastnysmolar.com.

Výherci obdrží své výhry poštou.