NÁPADY PRO FILM

I vy máte možnost podílet se na přípravě filmu a dokonce se můžete objevit v jeho závěrečných titulcích. Zahrajte si na režiséry a zkuste zapřemýšlet, kdo z vašich oblíbených herců – ale i neherců – by se mohl objevit v jednotlivých rolích, jak by se mohli hrdinové pohádky podle vás jmenovat.

Zkuste si zahrát také na filmové architekty a navrhněte prostředí, ve kterém by se příběhy hrdinů pohádky mohly odehrávat.

Také máte možnost stát se kostýmními výtvarníky a vymyslet pro pohádkové postavy šaty, boty, klobouky… prostě fantazii se meze nekladou.

A nejen to – zahrajte si také na spisovatele a dotvořte příběh Haničky, Filipa a všech dalších z Ořechové a okolí. Co by mohli ještě prožívat, jak by se mohli chovat, o čem by se mohli bavit a s kým by se měli kamarádit a naopak s kým pořádně zatočit? Vymyslete trest pro zloduchy a naopak sladké odměny pro lidi s duší a chováním andělů.

Každé dva měsíce vaše návrhy prostudujeme. POZOR! Uzávěrka pro první kolo prácí od vás je 15. 1. 2006. Ty nejlepší uveřejníme na těchto webových stránkách. Pak vy sami budete moci každý příspěvek ohodnotit body ve stupnici 1- 10 a rozhodnete tak o vítězných návrzích z prvého kola, jejichž tvůrce čekají hodnotné odměny. Jaké?

Věci z oblasti elektroniky a počítačů, bez nichž by život nebyl tak zajímavý.

Budete-li nám své návrhy posílat na náš e-mail: stastnysmolar@seznam.cz, nezapomeňte uvést také vaše celé jméno, adresu a věk.

O zařazení na naše webové stránky, o odměnách, o místě, kde budou odměny oficiálně odevzdány, vás budeme předem informovat. Právě tak se včas dozvíte, že byly vaše návrhy použity ve filmu a vaše jméno se objeví v závěrečných titulcích.